WhatsApp Hattı
Farkı Hissedin!

Aydınlatma Metni

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Aydınlatma Metni

Aydınlatma Metni

Kredi Kartı İle Taksitli Ödeme Yapabilirmiyim ?

Evet; Tüm Kredi Kartlarına İster Peşin, İster Taksitle Ödeme Yapabilirsiniz.

Özel Yazılım Yaptırsam Kaynak Kodları Satın Alabiliyormuyum ?

Gaziweb.com Müşteri Dostu bir politika izleyerek kaynak kodlarını web isminize (domain) lisanslı olum tüm dosyaları hiç bir ücret ödemenize gerek duymadan sizlere sunmaktadır. ?

Web Sitemin Altındaki Gaziweb footer yazısını Kaldırabilirmiyim?

Tabiki kaldırtabilirsiniz, bunun için her hangi bir ücret talebimiz bulunmamaktadır. Yanlız bu yapımcı kimliğimizin kaldırılması size 7/24 ücretsiz destek talebinide ortadan kaldırmış olacaktır.

Web Sitemi Tasarlarken Hangi Teknolojileri Kullanıyorsunuz ?

PHP / HTML5 / HTML5 / CSS3 - CSS4 - CSS5 / JAVASCRİPT / VUE.JS / JQUERY / MYSQL / APİ / LARAVEL

Web Siteniz , en güncel teknoloji olan W3 standartlarına uygun olarak Responsive kodlannakta olup, tüm elektronik ve mobil cihazlarla, site içerisindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.

Web Sitemi Yaptırdıktan Sonra Herhangi bir YILLIK ÜCRET Ödüyormuyum?

Eğer bizden Hosting , Domain , Kurumsal Mail , SSL , Özel İP veya Yıllık Özel Destek Hizmeti Satın almadıysanız ÖDEMİYORSUNUZ!

Son Olarak Anlaştık Nasıl Başlayacağız ve Nasıl İlerleyeceğiz ?

Projeniz tarafımızca tamamlandığı andan itibaren ilgili ulaşım kanalları vasıtasıyla (Mail / WhatsApp) yoluyla sunum yapılmaktadır. projenizi takip etmek, destek ticketi açmak ve faturalarınızı ödemek için ise “Gaziweb Destek Paneli” giriş bilgileriniz tarafınıza gizlilik çerçevesinde gönderilir.