WhatsApp Hattı
Farkı Hissedin!

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Siz değerli müşterilerimizin internet dünyasında var olabilmek için ihtiyaç duyduğu tüm tasarım, yazılım, iletişim ve Google gereksinimlerini istekleriniz doğrultusunda karşılamak, memnuniyetinizin ışığında yeni projelerde yeni insanlarla birlikte çalışmak ve firmanıza internete dair hayat kurtarıcı ipuçları vermek amacıyla kurulan Gaziweb, 2007 yılından bu yana amaçları doğrultusunda hareket etmekte ve sizlerden aldığı güvenle büyümeyi sürdürmektedir.

İnternet dünyasının tabiri caizse bir rekabet savaşı ortamına dönüştüğü günümüzde Gaziweb.com, markaların ve firmaların sektörlerindeki rakipleri ile olan rekabetlerinde onların yanında olmakta ve internetteki çözüm ortaklığı görevini üstlenmektedir. Gaziweb, destek verdiği tüm marka ve firmaların sektörlerinde rakiplerinden farklı bir noktada konumlanmasında ve pazar paylarının artmasında etki sahibi olup sunduğu özel çözümler ve ürettiği stratejiler ile fark yaratmaktadır.

Kurumsal web tasarımları, profesyonel web yazılımları, Kurumsal, e-ticaret yazılımları, web sitelerinin içerik yönetimleri (CMS), arama motorları optimizasyonu (SEO), sosyal medya yönetimi, internet danışmanlığı, güncelleme ve bakım gibi birçok hizmetle iş ortaklarının yanında olan Gaziweb, birçok opsiyonu içerisinde barındıran kurumsal kimlik tasarımları Google hizmetleri, ile tanıtım filmleri, hizmetlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Gaziweb'in diğer rakiplerinden ayıran ve onu değerli kılan en önemli özelliği tüm işlemlerinde temel ilke olarak özgünlüğü ve kaliteyi benimsemesidir. Yani Gaziweb ile tamamladığınız bir projede tüm tasarım ve Google işlemlerini sizin için, size özel olarak sunmaktadır. Ve sadece size özel olarak kodlanıp domaininiz lisanlanmaktadır.. Gaziweb, asla hazır tasarım ve yazılım altyapıları kullanmaz ve her bir iş ortağı için özel bir çözüm planı ve özel bir strateji geliştirir.

Çünkü Gaziweb, her iş ortağına ilk iş ortağı gibi heyecanla yaklaşır ve her yeni projede yılların tecrübesini ve iş aşkını açığa çıkarır. Bu nedenle Gaziweb, profesyonelliğin, ekip ruhunun, deneyimin, çözüm odaklı çalışmanın ve güçlü iletişimin yanında kaliteli, güvenilir ve her zaman yanınızda olan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Eğer siz de profesyonel bir desteğin yanında güvenilir ve kaliteli bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru adrestesiniz.